Magazynier

2024-04-25

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Wola Zaradzyńska

Magazynier
Miejsce pracy: Wola Zaradzyńska
Numer: StPr/24/0393
OBOWIĄZKI:
osoba będzie odpowiedzialna za przygotowywanie ofert handlowych dla klientów z Indii, utrzymywanie relacji handlowych z klientami i przedsiębiorcami innych hurtowni w języku hindi i kontrola jakości zakupionego towaru.Umowa o pracę do 30.06.2027r., praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: hindi, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach