Masażysta

2024-04-22

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Masażysta
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1489
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie masaży części i całego ciała- praca w dni wolne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Kurs masażu

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w wykonywaniu masaży balijskich i tajskich w Spa w Indonezji lub Tajlandii lub ukończenie kursu masażysty w Indonezji, Tajlandii lub na Filipinach

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi