Mechanik pojazdów samochodowych


2024-04-03


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej


Pukinin

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Pukinin
Numer: StPr/24/0091
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac naprawczych w samochodach osobowych i pozostałych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Wymagana znojomość naprawy pojazdów samochodowych.

Miejsce pracy:

Pukinin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Mechanik

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Radzyń (pow. łęczycki, gm. Grabów), Radzyń

Wymiana zawieszenia oraz naprawa silników samochodowych, zurzytych części Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3) Wykształcenie:...

Więcej

Pomocnik mechanika

2024-04-30

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Mikołajówek (pow. łaski, gm. Łask), Mikołajówek

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne:

Więcej

Serwisant maszyn drogowych

2024-04-30

Firma: WIRTGEN POLSKA Sp. z o.o.

Miasto:

Twój zakres obowiązków: Diagnostyka i naprawa maszyn Przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych Przekazywanie maszyn przyszłym użytkownikom Raportowanie wykonanych prac Dbanie o...

Więcej