Młodszy referent


2024-04-05


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach


Skierniewice

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Młodszy referent
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/24/0162
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Referent

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Miasto: Pabianice

Nauka rozliczania świadczeń zdrowotnych, nauka obsługi systemów sprawozdawczych-rozliczeniowych, archiwizacja dok. /NABÓR STAŻ ALG./ Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

Więcej

Referent

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Miasto: Pabianice

Wsparcie działu zamówień w zakresie prostych czynności sprawozdanie ofert, weryfikacja podpisów /NABÓR STAŻ ALG./ Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia:...

Więcej

Referent

2024-04-26

Firma: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Łodzi

Miasto: Wieluń

Warunki pracy praca biurowa z koniecznością wyjść/wyjazdów służbowych w teren, obsługa klienta zewnętrznego, kontakt z producentami, przedsiębiorcami, czynniki uciążliwe: wysiłek...

Więcej