Monter instalacji wentylacyjnych

2024-05-10

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Wieluń

Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/24/0234
OBOWIĄZKI:
Montaż elementów instalacji wentylacji i klimatyzacji zgodnie z dokumentacją technicznąMontowanie przewodów rozprowadzających powietrze, kształtek i armatury za pomocą elektronarzędzi typu: wiertarka, szlifierka.Wbudowywanie, instalowanie urządzeń wprowadzających w ruch powietrze w układzie wentylacji.Izolowanie kanałów wentylacyjnych wełną mineralną lub innymi materiałami izolacyjnymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wieluń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu