Monter okien


2024-04-23


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu


Rąbień

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Monter okien
Miejsce pracy: Rąbień
Numer: StPr/24/0449
OBOWIĄZKI:
Prace polegające na obróbce materiałów i wykonanie okna PCV.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: cierpliwość , opanowanie, sumienność


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rąbień


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Monter instalacji fotowoltaicznych

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miasto: Żelechlinek

przestrzeganie zasad BHP, montowanie konstrukcji pod panele fotowoltaiczne na gruncie, montowanie paneli fotowoltaicznych na gruncie, układanie kabli. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...

Więcej

Monter drzwi i paneli

2024-04-24

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Miasto: Konstantynów Łódzki

montaż drzwi i paneli/NABÓR staż F.P. alg./ Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Monter instalacji fotowoltaicznych

2024-04-24

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Miasto: Łódź

montaż konstrukcji stalowych na gruncie farm fotowoltaicznych jak i na dachach wielopowierzchniowych,motaż modułów na konstrukcji,łączenie modułów fotowoltaicznych w stringu,układanie tras...

Więcej