Monter pojazdów i urządzeń transportowych


2024-04-09


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie


Kutno

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Monter pojazdów i urządzeń transportowych
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0323
OBOWIĄZKI:
Montaż pojazdów i urządzeń transportowych,montaż,demontaż,diagnostyka,planowanie montażu pojazdów i urządzeń transportowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

kurs na wózki widłowe UDT-uprawnienia

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Monter stolarki budowlanej

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Głowno

wykonywanie pomiarów pod stolarkę okienną i drzwiową, przygotowanie otworów montazowych,montaż stolarki okiennej, montaż stolarki drzwiowej, obróbka murarski-tynkarska, montaż okuć...

Więcej

Monter instalacji fotowoltaicznych

2024-04-28

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miasto: Żelechlinek

przestrzeganie zasad BHP, montowanie konstrukcji pod panele fotowoltaiczne na gruncie, montowanie paneli fotowoltaicznych na gruncie, układanie kabli. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...

Więcej

Monter drzwi i paneli

2024-04-24

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Miasto: Konstantynów Łódzki

montaż drzwi i paneli/NABÓR staż F.P. alg./ Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej