Monter / składacz okien


2024-04-19


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie


Kutno

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Monter / składacz okien
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0324
OBOWIĄZKI:
Montaż okien,drzwi,żaluzji,rolet,bram,etc. Wykonywanie pomiarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

doświadczenie w pracy w branży budowlanej-mile widziane,umiejętności montażu okien,drzwi,rolet i żaluzji

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik montażu ślusarz / elektryk

dzisiaj

Firma: LOADING SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.

Miasto:

Montaż i uruchomienie urządzeń firmy Loading Systems. wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne dobra organizacja pracy znajomość elektrotechniki – elektroniki, uprawnienia SEP do 1 kV...

Więcej

Monter wyrobów z drewna

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Rogóźno

wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B Wymagania inne:

Więcej

Monter ociepleń budynków

2024-05-04

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Głowno

montaż i demontaż rusztowań rusztowań elewacyjnych, przygotowanie ścian do montażu izolacji termicznych, gruntowanie, tynkowanie, drobne prace wykończeniowe Wymagania konieczne:...

Więcej