Monter stolarki budowlanej

2024-05-13

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Głowno

Miejsce pracy: Głowno
Numer: StPr/24/0526
OBOWIĄZKI:
dokonywanie pomiarów otworów okiennych, drzwiowych, szyb, rolet, przygotowywanie podłoża - otworów montażowych i wykonywanie montażu okien, drzwi, szyb, obróbka otworów montażowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Obsługa podestów ruchomych przejezdnych

Wymagania inne:

umiejętność dokonywania pomiarów otworów montażowych, wykonywania montażu okien, drzwi, rolet, szyb, umiejętności wykonywania obróbek

Miejsce pracy:

Głowno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu