Nauczyciel w przedszkolu


2024-04-21


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie


Bełchatów

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Nauczyciel w przedszkolu
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/24/0314
OBOWIĄZKI:
Nauka i opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym w wczesnoszkolnym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bełchatów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Nauczyciel przedszkola

2024-04-25

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

realizacja programu edukacji przedszkolnej, opieka i organizowanie zabaw dla dzieci Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika, specjalizacja:...

Więcej

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

2024-04-19

Firma: Studium Języków Obcych Alma

Miasto: Łódź, ul. Tuszyńska 31

Obowiązki: realizacja polskiego programu z elementami j. angielskiego, prowadzenie zajęć rozwijających z uzdolnionymi uczniami, współpraca w organizowaniu wycieczek, wydarzeń i uroczystości....

Więcej

Nauczyciel przedmiotów zawodowych z bhp

2024-04-15

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miasto: Skierniewice

PROWADZENIE ZAJĘĆ W SZKOLE DLA DOROSŁYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe- mile widziane

Więcej