Ogrodnik terenów zieleni


2024-04-20


Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu


Kalenice

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Ogrodnik terenów zieleni
Miejsce pracy: Kalenice
Numer: StPr/24/0207
OBOWIĄZKI:
pielegnacja trawników, nasadzeń, pielegnacja drzew i krzewów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy b


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kalenice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

2024-04-29

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Wiewiórczyn

wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Ogrodnik

2024-04-29

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Wiewiórczyn

wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Robotnik pomocniczy w ogrodnictwie i sadownictwie

2024-04-26

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto: Kosów (pow. piotrkowski, gm. Moszczenica), Kosów

Prace przygotowawcze pod uprawy roślin oraz zabiegi pielęgnacyjne, zbiór owoców i warzyw, prace ogrodnicze.Praca w godzinach: 06:00-14:00, również w dni wolne.Pracodawca użytkownik: NOVITA...

Więcej