Ogrodnik założeń błękitno-zielonej infrastruktury

2024-04-18

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Smolice (pow. zgierski, gm. Stryków), Smolice

Miejsce pracy: Smolice (pow. zgierski, gm. Stryków), Smolice
Numer: StPr/24/0478
OBOWIĄZKI:
Wsparcie przy pracach projektowych założeń małej retencji, budowa założeń błękitno-zielonej infrastruktury (w tym prace przy kształtowaniu terenów zieleni, przygotowanie terenu pod nasadzenia, nasadzenia roślin), współprowadzenie warsztatów edukacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: prawo jazdy kat B mile widziane

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Znajomość zagadnień blekitno-zielonej infrastruktury

Miejsce pracy:

Smolice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu