Praca: Operator maszyn do przygotowania włókien

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Operator maszyn do przygotowania włókien
Miejsce pracy: Ozorków
Numer: StPr/21/0016
OBOWIĄZKI:

obsługa maszyn włókienniczych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Ozorków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • Obsługa powierzonych maszyn zgodnie z ich przeznaczeniem, weryfikacja produkowanych detali Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Chęci do pracy

  • Dodane: dzisiaj

  • obsługa maszyn związanych z produkcją węzy hydraulicznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Ksawerów
  • Obsługa maszyny drukarskiej UTECO ONYX oraz mieszalni pod kątem dostawy komponentów, przygotowanie narzędzi do produkcji, obsługa narzędzi pomocniczych.Umowa o pracę na okres 3 lat. Praca w...

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Dobrzelin
  • obsługa maszyn produkcyjnych oraz pomocniczych; dobieranie i selekcjonowanie surowców i wyrobów włókienniczych; współdziałanie z innymi pracownikami - STAŻ DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA...