Robotnik gospodarczy

2024-04-26

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Rawa Mazowiecka

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/24/0104
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z regulaminem pracy i regulaminem organizaycjnym, przeszkolenie w zakresie bhp. I p.poż, koszenie poboczy, wymiana oznakowania przy drogach powiatowych, prace porządkowe w pasie drogowym przy drogach powiatowych, remonty cząstkowe i inne prace porządkowe na drogach powiatowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej