Kierowca-kurier


2024-04-26


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu


Koźle (pow. zgierski, gm. Stryków), Koźle

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kierowca-kurier
Miejsce pracy: Koźle (pow. zgierski, gm. Stryków), Koźle
Numer: StPr/24/0327
OBOWIĄZKI:
doręczanie i odbieranie palet klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Koźle


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierowca

2024-05-06

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Żychlin

praca polegająca na dostarczaniu materiałów na budowę Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole Wymagania inne:

Więcej

Kierowca samochodu dostawczego

2024-05-06

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miasto: Tomaszów Mazowiecki

rozwożenie pieczywa Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Więcej

Kierowca samochodu ciężarowego (wywrotka)

2024-05-06

Firma: Zieleń 2K Sp. z o.o.

Miasto: Łódź

Praca na budowach drogowych, kubaturowych Dbałość o powierzony sprzęt Uczciwe i sumienne wykonywanie obowiązków Punktualność Uprawnień - kartę kierowcy Mile widziane doświadczenie na...

Więcej