Operator maszyn produkcyjnych

2024-04-16

Praca.pl Sp. z o.o.

Kruszów

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Kruszów
Zakres obowiązków:
  • Asystowanie w obsłudze maszyn
  • Przygotowanie narzędzi pracy
  • Utrzymanie porządku
  • Praca w systemie zmianowym
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe (techniczne preferowane)
  • Gotowość do nauki i rozwoju
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Zdolność do pracy zespołowej
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Benefity (ubezpieczenie, karta sportowa)
  • Możliwości szkoleń i awansu