Operator urządzeń do przetwórstwa drobiu

2024-05-03

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Godzianów

Miejsce pracy: Godzianów
Numer: StPr/24/0230
OBOWIĄZKI:
Prace produkcyjne w przetwórstwie mięsa drobiowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : obsługa maszyn produkcyjnych do przetwórstwa drobiu[Inne] : Wymiar czasu pracy : 40 tygodniowo , System czasu pracy : dwuzmianowy , System wynagrodzenia : miesięczny, Praca w dni wolne : NIE

Miejsce pracy:

Godzianów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach