Operator urządzeń pakujących

2024-04-27

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Ozorków

Miejsce pracy: Ozorków
Numer: StPr/24/0508
OBOWIĄZKI:
użytkowanie,,bieżąca obsługa,konserwacja pakunków próżniowych, dbanie o prawidłowe pakowanie, przygotowywanie towaru oraz uzupełnianie opakowań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność obsługi maszyn, sprawność moto-ruchowa, umiejętność współpracy

Miejsce pracy:

Ozorków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu