Operator wózka widłowego


2024-04-06


Praca.pl Sp. z o.o.


Łódź

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • Operowanie wózkami widłowymi różnego rodzaju
  • Załadunek i rozładunek dostaw
  • Składowanie towarów na regałach magazynowych
  • Przestrzeganie BHP
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Dobra kondycja fizyczna
Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Pakiet opieki medycznej
  • Karta Multisport
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Operator wózka wysokiego składowania

wczoraj

Firma: AGATA Spółka Akcyjna

Miasto: Wola Krzysztoporska

Twój zakres obowiązków Obsługa wózka wysokiego składu; Rozładunek dostaw krajowych, przyjęcie towaru; Przygotowanie i wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy. Nasze...

Więcej

Pracownik transportu wewnętrznego

2024-04-25

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- obsługa wózka widłowego- dowożenie komponentów z magazynu na linię produkcyjną- załadunek i rozładunek towarów- prace magazynowe- miejsce wykonywania pracy: Łódź, ul. Lodowa 103 +...

Więcej

Operator wózka widłowego

2024-04-25

Firma: ManpowerGroup

Miasto: Stryków

Zadania: Obsługa wózka widłowego (załadunek i rozładunek towaru) Przygotowanie zamówień do wysyłki – kompletacja Operacje magazynowe – uzupełnianie miejsc magazynowych, relokacja...

Więcej