Operator wózka widłowego


2024-03-30


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku


Radomsko

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0220
OBOWIĄZKI:
Załadunek i rozładunek sprzętu AGD
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

- uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego- mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 39,22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik transportu wewnętrznego

2024-04-25

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- obsługa wózka widłowego- dowożenie komponentów z magazynu na linię produkcyjną- załadunek i rozładunek towarów- prace magazynowe- miejsce wykonywania pracy: Łódź, ul. Lodowa 103 +...

Więcej

Operator wózka widłowego

2024-04-25

Firma: ManpowerGroup

Miasto: Stryków

Zadania: Obsługa wózka widłowego (załadunek i rozładunek towaru) Przygotowanie zamówień do wysyłki – kompletacja Operacje magazynowe – uzupełnianie miejsc magazynowych, relokacja...

Więcej

Operator wózka widłowego

2024-04-24

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Rokitnica (pow. łaski, gm. Łask), Rokitnica

załadunek i rozładunek wózkiem widłowym Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: UDT na kierowanie wózkiem widłowym Wymagania inne: staż pracy 1 m-c na podobnym stanowisku

Więcej