Operator wózków jezdniowych, kierowca


2024-04-12


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku


Radomsko

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Operator wózków jezdniowych, kierowca
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0246
OBOWIĄZKI:
obsługa wózka jezdniowego, transport towarów, załadunek i rozładunek, przygotowanie towarów do wysyłki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: uprawnienie UDT wózki widłowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Operator wózka wysokiego składowania

wczoraj

Firma: AGATA Spółka Akcyjna

Miasto: Wola Krzysztoporska

Twój zakres obowiązków Obsługa wózka wysokiego składu; Rozładunek dostaw krajowych, przyjęcie towaru; Przygotowanie i wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy. Nasze...

Więcej

Pracownik transportu wewnętrznego

2024-04-25

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- obsługa wózka widłowego- dowożenie komponentów z magazynu na linię produkcyjną- załadunek i rozładunek towarów- prace magazynowe- miejsce wykonywania pracy: Łódź, ul. Lodowa 103 +...

Więcej

Operator wózka widłowego

2024-04-25

Firma: ManpowerGroup

Miasto: Stryków

Zadania: Obsługa wózka widłowego (załadunek i rozładunek towaru) Przygotowanie zamówień do wysyłki – kompletacja Operacje magazynowe – uzupełnianie miejsc magazynowych, relokacja...

Więcej