Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

2024-04-18

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Ujazd (pow. tomaszowski, gm. Ujazd), Ujazd

Miejsce pracy: Ujazd (pow. tomaszowski, gm. Ujazd), Ujazd
Numer: StPr/24/0416
OBOWIĄZKI:
czynności związane z pomocom przy linii produkcyjnej przy produkcji wyrobów betonowych, obsługiwanie maszyny, urządzeń produkcyjnych, sortowanie skrzyń, inne prace zlecone
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

mile widziany 1 miesiąc doświadczenia zawodowego na stanowisku operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Miejsce pracy:

Ujazd

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim