Opiekun

2024-04-29

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Skrzynno

Opiekun
Miejsce pracy: Skrzynno
Numer: StPr/24/0213
OBOWIĄZKI:
Asystowanie pielęgniarce podczas zabiegów. Sprawowanie opieki i pomoc mieszkańcom w szczególności leżącym. Pomoc przy czynnosciach fizjologicznych i higienicznych oraz czynnościach codziennych mieszkańcom. Organizowanie czasu wolnego mieszkańców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Mile widziany dyplom w zawodzie opiekuna w dps lub opiekuna medycznego, doświadczenie w świadczeniu usług opiekuńczych. Posiadanie książeczki do celów sanepidowskich.

Miejsce pracy:

Skrzynno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu