Partner Handlowy B2B branża OZE

2024-04-23

Górzny Group

Złoczew

Jesteśmy firmą, która swoją uwagę skupia na branży odnawialnych źródeł energii. Dzięki ciężkiej pracy staliśmy się ekspertami w dziedzinie montażu paneli fotowoltaicznych, magazynów energii, pomp ciepła, klimatyzacji  i ociepleń budynków.

 Górzny Group jest firmą, której początki sięgają  2014 roku, główna siedziba znajduje się w Złoczewie. Posiadamy również oddziały w Krotoszynie,  Zawierciu, Oświęcimiu, Rydułtowach, Przemyślu, Bielsku- Białej  oraz w Myśliborzu.
Główna siedziba firmy: Złoczew
Opis stanowiska:

Szukamy pojedynczych handlowców oraz całych grup sprzedażowych.

Głównym zadaniem partnera handlowego będzie pozyskiwanie klientów biznesowych na instalacje fotowoltaiczne i pomp ciepła o mocach od 30 kWp wzwyż, ale specjalizujemy się również w mniejszych rozwiązaniach oraz kompletnej termomodernizacji z programu Czyste Powietrze.

Zadaniem partnera handlowego będzie przedstawienie klientowi oferty firmy oraz doprowadzenie do zawarcia umowy z docelowym klientem.

Wymagania:
  • Gotowość do pracy z klientem
  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziana znajomość branży OZE)
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Budowanie sieci poleceń
  • Godne reprezentowanie firmy
  • Dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Atrakcyjne ceny bazowe i przejrzysty system prowizyjny
  • Szybkie terminy realizacji inwestycji i wypłaty prowizji
  • Szkolenia i wsparcie techniczne na każdym etapie procesu sprzedaży (Back Office)
  • Wysokie standardy związane z proponowanymi przez nas rozwiązaniami
  • Możliwość sprzedaży innowacyjnych produktów z portfolio firmy takimi jak: klimatyzacje, magazyny energii, hydraulika, ocieplenia, turbiny wiatrowe, pompy ciepła, instalacje PV i wiele innych
  • Brak zakazu konkurencji (szukamy niezależnych partnerów biznesowych)
  • Elastyczność w modelu współpracy