Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym


2024-04-10


Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu


Łowicz

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/24/0197
OBOWIĄZKI:
POMOCNICZE PRACE PRZY LINIACH PRODUKCYJNYCH, PRZYGOTOWANIE SUROWCA I MATERIAŁÓW DO PRODUKCJI., umowa zlecenie -3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łowicz


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik pomocniczy produkcji

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Łódź

1. Montaż komponentów AGD.2. Praca przy taśmie, stojąca. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: zdolności manualne Wymagania inne:

Więcej

Pracownik pomocniczy ogólnobudowlany

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Zgierz

Prace pomocnicze ogólnobudowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: - Chęci do pracy- Do przyuczenia

Więcej

Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

2024-05-02

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- wykonywanie prac związanych z rozbiorem i pakowaniem drobiu przy wykorzystaniu maszyny do trybowania drobiu typu MEYN i maszyny do pakowania typu ISHIDA- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas...

Więcej