Pomocnik kucharza kuchni indyjskiej


2024-04-10


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi


Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomocnik kucharza kuchni indyjskiej
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1521
OBOWIĄZKI:
- pomoc w przyrządzaniu dań kuchni indyjskiej- praca jednozmianowa- umowa zlecenie na okres 1 roku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

umiejętność przyrządzania dań kuchni indyjskiej

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomoc kuchenna

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Łęczyca

1. Pomoc w przygotowaniu posiłków.2. Obsługa klienta.3. Obsługa kasy fiskalnej.4. Obsługa urządzeń gazowych i elektrycznych.5. Dbanie o porządek w miejscu pracy. Wymagania konieczne:...

Więcej

Pomoc kuchenna

2024-04-30

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Łęczyca

1. Obsługa kasy fiskalnej.2. Komponowanie zamówień klienta.3. Wydawanie zamówień. 4. Dowóz zamówień do klienta.5. Utrzymanie porządku w miejscu pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Więcej

Pracownik pomocniczy gastronomii

2024-04-29

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Wiewiórczyn

wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej