Pracownik biurowo - magazynowy

2024-04-20

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Skierniewice

Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/24/0213
OBOWIĄZKI:
ZAMAWIANIE TOWARU, DBANIE O ZATOWAROWANIE MAGAZYNU, ROZLICZENIE INWESTYCJI
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: umiejętność negocjacji
Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B
Uprawnienia: umiejętność przyswojenia podstawowej wiedzy technicznej z zakresu elektryki i hydrauliki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach