Pracownik biurowy


2024-04-18


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach


Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0364
OBOWIĄZKI:
praca biurowa, wprowadzanie dokumentów, archiwizacja, pomoc w pisaniu pism urzędowych /NABÓR staż F.P. alg./
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik biurowy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Komorów (pow. tomaszowski, gm. Tomaszów Mazowiecki), Komorów

obsługa urządzeń biurowych, i komputera, wystawianie faktur, obsługa systemu BDO, prowadzenie i obsługa dokumentacji. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące...

Więcej

Pracownik biurowy

2024-04-27

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miasto: Skierniewice

- ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI BHP I PP,- PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZANIE DOKUMENTÓW DO BIURA RACHUNKOWEGO POD KONTROLĄ OPIEKUNA,- PROWADZENIE EWIDENCJI KOSZTÓW I SPRZEDAŻY,- WYSTAWIANIE FAKTUR...

Więcej

Pracownik biurowy

2024-04-27

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Kutno

administrowanie oraz całościowa obsługa biura, prowadzenie dokumentacji i akt zatrudnionych pracowników, głównie pochodzenia ukraińskiego, komunikowanie się z ww., obsługa urządzeń...

Więcej