Pracownik biurowy

2024-04-20

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Łęczyca

Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/24/0319
OBOWIĄZKI:
1. Zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy.2. Zapoznanie z przepisami BHP i PPOŻ.3. Przygotowywanie akt do digitalizacji.4. Digitalizacja akt. 5. Kserowanie akt wg. wytycznych prokuratora.6. Rejestrowanie wpływającej korespondencji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy