Pracownik gospodarczy


2024-05-03


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy


Grabów

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Grabów
Numer: StPr/24/0324
OBOWIĄZKI:
1. Porządkowanie wokół terenu.2. Malowanie pomieszczeń.3. Rozładunek węgla i drzewa.4. Koszenie trawy.5. Opróżnianie koszy na śmieci.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: chęć do pracy


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Grabów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Robotnik gospodarczy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Miasto: Pabianice

pomoc przy drobnych pracach naprawczych, utrzymywanie czystości wokół budynku i wewnątrz; Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej

Robotnik gospodarczy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miasto: Smardzewice

monitorowanie stanu technicznego budynku i sprzętu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Więcej

Pracownik gospodarczy

2024-05-16

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Dąbrówka Wielka

prace porządkowe, koszenie traw, usuwanie zakrzaczeń, pielęgnacja zieleni Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: umiejętność organizacji...

Więcej