Pracownik Kompletujący


2024-04-12


Praca.pl Sp. z o.o.


Łódź

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Pracownik Kompletujący
Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • Pakowane towarów do opakowań
  • Etykietowanie
  • Przygotowywanie paczek do wysyłki
  • Kontrola zgodności zamówień
Wymagania:
  • Doświadczenie nie jest wymagane
  • Dobra sprawność fizyczna
  • Umiejętność korzystania ze skanera
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik Działu Dostaw

2024-05-01

Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Miasto: Łódź, ul. Marcina Kasprzaka

Do Twoich głównych zadań będzie należało: Kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów. Dbanie o zgodność jakościową oraz ilościową towaru z zamówieniem. Odpowiednie...

Więcej

Pracownik ds. Kompletowania Zamówień

2024-04-16

Firma: iHub Centrostal Łódź S.A.

Miasto: Łódź, ul. Brukowa 24

PRACA DLA PAŃ I PANÓW Twój zakres obowiązków kompletowanie i pakowanie zamówień przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie z zamówieniem obsługa skanera i komputera dbałość o miejsce pracy...

Więcej