Pracownik laboratorium

2024-04-18

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1607
OBOWIĄZKI:
- obsługa komputera i różnych maszyn w laboratorium do sprawdzenia jakości wyrobu- godziny pracy: 6-14, 14-22, 22-6- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas określony: 18 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

umiejętność obsługi maszyn w laboratorium do sprawdzenia jakości wyrobuumiejętność obsługi komputera w laboratorium do sprawdzenia jakości wyrobu

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi