Pracownik magazynowy

2024-05-10

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Sosnowiec-Pieńki

Miejsce pracy: Sosnowiec-Pieńki
Numer: StPr/24/0522
OBOWIĄZKI:
- Obsługa skanera i przetwarzanie dostaw, relokacja towarów na magazynie z uwzględnieniem właściwego rozmieszczenia asortymentu;- pakowanie produktów zgodnie z wymaganiami klienta lub standardami firmy;- wykonywanie różnorodnych czynności fizycznych na magazynie;- kompletacja komponentów niezbędnych do realizacji zamówienia;- używanie specjalistycznego sprzętu do przemieszczania asortymentu;- klasyfikacja stanu zawartości asortymentu z uwzględnieniem norm jakościowych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : sprawność fizyczna, zdolności manualne, wysoka kultura osobista

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu