Pracownik myjni samochodowej

2024-04-11

AAA AUTO

Łódź, ul. Srebrzyńska 61

Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Marzysz o pracy blisko pojazdów różnych marek? Chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Jeśli odpowiedziałeś na chociaż jedno pytanie TAK, dołącz do naszego zespołu!

Bądź częścią prestiżowej międzynarodowej firmy, która jest liderem rynku w sprzedaży samochodów używanych :)
Miejsce pracy: Łódź, ul. Srebrzyńska 61

Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie pojazdów do sprzedaży.
  • Czyszczenie i mycie samochodu wewnątrz oraz na zewnątrz.
  • Współpraca z Klientem (np. pomoc w transporcie Klienta do banku czy urzędu).
  • Parkowanie pojazdów na placu oraz ich transport na krótkich dystansach.
  • Realizacja drobnych napraw w salonie sprzedaży.
  • Fotografowanie aut.
To oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Świetną atmosferę w zespole.
  • Pracę na zmiany po 12 godzin (14/15 dni pracujących w m-cu).
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Kartę Multisport.
  • Możliwość zakupu produktów firmowych z rabatami (samochody, ubezpieczenia itd.).
Nasze wymagania:
  • Solidność i samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków.
  • Gotowość do pracy fizycznej.
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.
Bonusy w AAA AUTO:
  • OPIEKA MEDYCZNA
    Wiemy, że „ w zdrowym ciele – zdrowy duch” dlatego nasi pracownicy oraz ich najbliżsi są objęci prywatną opieką medyczną.
  • UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE
    Oferujemy możliwość ubezpieczenia grupowego, w trosce o przyszłość naszych pracowników oraz ich najbliższych. Dzięki szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.
  • PAKIET SZKOLEŃ
    Możesz być spokojny – na start otrzymujesz od nas pakiet szkoleń, który zapewni Ci komfort podczas pierwszych miesiącach pracy.
  • SPORTOWE WYJAZDY INTEGRACYJNE
    Nie samą pracą żyjemy. Spotykamy się za granicą na imprezie firmowej w gronie wszystkich pracowników – bierzemy udział w sportowych zmagań, bawimy się i poznajemy.
  • FIRMA PRZYJAZNA ZWIERZĘTOM
    Pies to najlepszy przyjaciel człowieka – więc nie krępuj się, możesz go zabrać do pracy.
  • MIESZKANIE SŁUŻBOWE
    Jeśli rozważasz zmianę miejsca zamieszkania?– u nas możesz skorzystać z mieszkań służbowych.
  • ELASTYCZNY GRAFIK
    Nasze systemy pracy pozwalają łączyć pracę ze studiami, czy też ze swoimi pasjami.
  • NAGRODY DLA PRACOWNIKÓW
    Doceniamy!Dużo się u nas dzieje! Prowadzimy konkursy i projekty, w których można zdobyć atrakcyjne nagrody.
  • STABILNE ZATRUDNIENIE
    AAA Auto to firma ze stabilną pozycją na rynku. Pewna firma to pewny pracodawca.
  • MOŻLIWOŚĆ AWANSU
    Promujemy wewnętrzne awanse. Przy Twoich chęciach i zaangażowaniu awans to jest kolejny etap „must have” Twojej kariery.
  • FANTASTYCZNA ATMOSFERA
    Ludzie to zdecydowanie nasz atut. Nie jesteśmy jedynie kolegami z pracy, ale również przyjaciółmi i po prostu lubimy spędzać razem czas.
  • PROMOCYJNE CENY POJAZDÓW
    Wszyscy pracownicy mają możliwość uzyskania świetnych warunków w przypadku kupna pojazdu.