Pracownik produkcji

2024-04-18

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Rzgów

Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/24/0350
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku produkcyjnym. Dozowanie surowców według instrukcji produkcyjnejwytwarzanego produktu. Pakowanie wyrobów gotowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: bengalski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: gotowość do pracy w niskiej temperaturze
Uprawnienia: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, punktualność

Wymagania inne:

obsługa maszyn i urządzeń, książeczka sanitarno- epidemiologiczna mile widziana

Miejsce pracy:

Rzgów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód