Pracownik produkcji

2024-04-23

Praca.pl Sp. z o.o.

Kruszów

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Kruszów
Zakres obowiązków:
  • Ustawianie maszyn,
  • Przygotowywanie narzędzi,
  • Obsługa maszyn,
  • Utrzymanie czystości,
  • Praca zmianowa.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe lub techniczne,
  • Gotowość do nauki,
  • Zorganizowanie,
  • Elastyczność czasowa,
  • Umiejętność pracy w grupie.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Ubezpieczenie medyczne,
  • Karty sportowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.