Pracownik produkcji


2024-05-02


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim


Sulejów

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Sulejów
Numer: StPr/24/0597
OBOWIĄZKI:
nauka obsługi automatu do szycia 250105Hnauka obsługi programu ERPnauka czytania dokumentacji technicznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Sulejów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik produkcji

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Kutno

- pomoc przy obsłudze produkującej folię (dosypywanie granulatu, pakowanie towaru, wkładanie odpadu foliowego do maszyny do recyklingu);- pomoc przy pracach porządkowych na produkcji. Wymagania...

Więcej

Pracownik produkcji

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miasto: Nowy Kawęczyn

PRACA PRZY PRODUKCJI OPAKOWAŃ KARTONOWYCH I STOJAKÓW LADOWYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Pracownik produkcji roślin

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Miasto: Rzgów

produkcja roślin ozdobnych ich pakowanie i wysyłka, zapewnienie żródła ciepła do szklarni, ochrona roślinWynagrodzenie 23,50 zł/hMile widziane osoby z Ukrainy. Wymagania konieczne:...

Więcej