Pracownik przy produkcji biżuterii

2024-05-08

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1742
OBOWIĄZKI:
- projektowanie i wytwarzanie biżuterii- przygotowywanie kolekcji bizuterii- godziny pracy: 08.00 - 16.00 (jedna zmiana)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

zdolności manualnebardzo dobry wzrok (praca z małymi elementami)kreatywność

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi