Pracownik sprzątający


2024-04-21


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach


Skierniewice

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/24/0215
OBOWIĄZKI:
Ręczne mycie hali produkcyjnej w miejscach w których nie dojeżdża maszyna sprzątająca ( obsługą maszyny zajmuje się inny pracownik ) mycie łazienek na hali.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Sprzątaczka powierzchni biurowych

dzisiaj

Firma: Emerson Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Miasto: Piotrków Trybunalski

Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, sprzątanie powierzchni biurowych oraz socjalnych, praca na pół etatu w godzinach 6:00-10:00

Więcej

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Łopatki

wg programu stażu, Fundusz Pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Sprzątaczka

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Rawa Mazowiecka

Utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych i socjalnych. Wymagania inne:

Więcej