Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)


2024-04-21


Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach


Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0120
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie klatek schodowych. Mycie podłóg, mycie okien.Praca w Ozorkowie. Pracodawca zapewnia transport z Poddębic.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Łopatki

wg programu stażu, Fundusz Pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Sprzątaczka

2024-05-04

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Łęczyca

1. Utrzymanie czystości powierzchni podłogi.2. Odkurzanie.3. Mycie okien.4. Sprzątanie pomieszczeń higiniczno - sanitarnych.5. Uzupełnianie artykułów higienicznych. Wymagania konieczne:...

Więcej

Sprzątaczka

2024-05-03

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

Utrzymanie czystości na terenie placówki oraz terenie zielonym. Drobne prace remontowe. Pełnienie dyżurów, zastępowanie innych pracowników, wykonywanie innych czynności zleconych przez...

Więcej