Pracownik Utrzymania Czystości


2024-04-24


Dussmann Polska Sp.z o.o.


Łódź

Pracownik Utrzymania Czystości
Miejsce pracy: Łódź
Dussmann Polska Sp. z o.o., Dołącz do nas!. Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem, specjalizującym się w ponad 100 usługach. Dzięki zmotywowanym pracownikom i ukierunkowaniu na innowacje i technologię opracowujemy dostosowane do potrzeb koncepcje i rozwiązania dla naszych klientów.
 
Aktualnie poszukujemy na stanowisko:
 
Pracownik Utrzymania Czystości
Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Oferujemy:
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-11.
Zadania:
  • Utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym,
  • Zamiatanie,
  • W okresie letnim koszenie trawy,
  • W trakcie opadów śniegu odśnieżanie.
Oczekiwania:
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
  • Chęci do pracy.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Wiewiórczyn

wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Zmywacz naczyń

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Wiewiórczyn

wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Sprzątaczka

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Miasto: Rusiec

Sprzątanie hali produkcyjnej, śluzy, holu, pomieszczeń socjalnych i sanitarnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej