Rozbieracz -wykrawacz


2024-04-08


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie


Kutno

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Rozbieracz -wykrawacz
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0265
OBOWIĄZKI:
Praca przy wykrawaniu mięsa, praca z nożem, obsługa maszyn, wykrawanie za pomocą różnego rodzaju noży, półtuszy wieprzowych oraz wykrawanie elementów zasadniczych na mięso drobne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Rozbieracz-wykrawacz

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Miasto: Gruszczyce

rozbiór mięsa, wykrawanie elementów zasadniczych na mięso drobne oraz elementy handlowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: GOTOWOŚĆ DO WYROBIENIA...

Więcej

Rozbieracz-wykrawacz

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Rawa Mazowiecka

1. rozbieranie na części zasadnicze półtusz wieprzowych, ćwierćtusz wołowych, tusz cielęcych i baranich ręcznie oraz na taśmie rozbiorowej za pomocą pił; 2. wykrawanie, za pomocą...

Więcej

Rozbieracz-wykrawacz

2024-04-27

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Ozorków

przygotowywanie mięsa,wykonywanie czynności rozbioru tusz, półtusz,ćwiartekna częśći za pomocą piły rozporowej oraz manualnie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...

Więcej