Rozbieracz-wykrawacz

2024-04-23

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Janów (pow. wieluński, gm. Ostrówek), Janów

Miejsce pracy: Janów (pow. wieluński, gm. Ostrówek), Janów
Numer: StPr/24/0179
OBOWIĄZKI:
Rozbiór mięsa wieprzowego, wykrawanie, podział na elementy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

- mile widziane: umiejętność rozbioru mięsa wieprzowego, tężyzna fizyczna, prawo jazdy kategorii B, znajomość języka angielskiego- praca w godz. 05.00 - 13.00

Miejsce pracy:

Janów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli