Rozbieracz - wykrawacz


2024-05-03


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie


Kutno

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Rozbieracz - wykrawacz
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0359
OBOWIĄZKI:
Praca przy wykrawaniu mięsa, praca z nożem, obsługa maszyn, wykrawanie za pomocą różnego rodzaju noży, półtuszy wieprzowych oraz wykrawanie elementów zasadniczych na mięso drobne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Rozbieracz -wykrawacz

2024-05-16

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Kutno

Praca przy wykrawaniu mięsa, praca z nożem, obsługa maszyn, wykrawanie za pomocą różnego rodzaju noży, półtuszy wieprzowych oraz wykrawanie elementów zasadniczych na mięso drobne ....

Więcej

Pracownik rozbioru mięsa

2024-05-16

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Kutno

Czyszczenie jelit, w tym ich przelewanie, przeprowadzanie obróbki, konfekcjonowanie i kalibracja (sortowanie) osłonek naturalnych na wyroby wędliniarskie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak...

Więcej

Rozbieracz-wykrawacz

2024-05-13

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Kutno

Prace związane z pracą przy produkcji i obróbce mięsa,obsługiwanie i nadzorowanie maszyn produkcyjnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: możliwość przyuczenia w...

Więcej