Serwisant-diagnosta

2024-05-04

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Wołyń

Miejsce pracy: Wołyń
Numer: StPr/24/0538
OBOWIĄZKI:
seriwsowanie pojazdów, zamawianie części, diagnostyka komputerowa pojazdów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Znajomość obsługi komputera

Wymagania inne:

znajomość elektroniki pojazdowej, umiwjętności interpersonalne

Miejsce pracy:

Wołyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu