Specjalista ds. obsługi klienta


2024-04-15


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi


Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1609
OBOWIĄZKI:
- praca przy obsłudze klienta indywidualnego oraz biznesowego- kontakt z partnerami biznesowymi w języku tureckim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: turecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Contact Centre Representative I with Dutch

wczoraj

Firma: Aon

Miasto:

What the day will look like You will work with our global clients daily and as a first point of contact, you’ll be responsible for providing help and guidance regarding clients’ benefits....

Więcej

Customer support specialist with German and English

wczoraj

Firma: Foundever

Miasto:

The role: Respond to and resolve a wide variety of consumer queries by phone, chat or email; Taking control of situations and thinking on your feet to make smart decisions in order to resolve up to...

Więcej

Customer care representative with Polish

wczoraj

Firma: Foundever

Miasto:

The role: Processes inbound calls/e-mails from customers and solve a wide range of customer service issues and problems; carries out customer inquiries in timely and correct manner by predefined...

Więcej