Specjalistka / Specjalista ds. postępowań administracyjnych

2024-04-11

ELSERWIS SP. Z O.O.

Rzgów

Jesteśmy firmą od ponad 20 lat działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyce zawodowej. Stawiamy na doświadczenie, wiedzę,
kompetencje, a także innowacyjność rozwiązań. Większość kadry to długoletni współpracownicy,
którzy rozwijają się wraz z nami.

W związku z rozwojem pionu administracyjnego
poszukujemy do naszego biura w Rzgowie:

Miejsce pracy: Rzgów
Opis stanowiska:

Sprawne zarządzanie dokumentacją firmową związaną z prowadzonymi postępowaniami administracyjnymi:

  • koordynowanie obiegu dokumentów (np. oświadczenia, umowy, gwarancje, wnioski, pisma)
  • przygotowywanie i kompletowanie dokumentów w celu realizacji powierzonych zadań i projektów, (np. koncesja MSWiA, wnioski EKRK, Monitor Sądowy)
  • pozyskiwanie dokumentów niezbędnych do przetargów i prowadzenie pełnej archiwizacji dokumentów wg wytycznych
  • współpraca z zewnętrzną Kancelarią Prawną, nanoszenie zmian na dokumentach i ich odpowiednie opisywanie
  • asystowanie Zarządowi Spółki w spotkaniach z obsługą prawną firmy, bądź kontrahentami, w celu późniejszego koordynowania wprowadzanych zmian
  • poszukiwanie środków strukturalnych, dotacji i programów rządowych
Wymagania:
  • doświadczenie min. rok na podobnym stanowisku (także jako specjalista ds. przetargów, umów, doradztwo prawne)
  • wykształcenie kierunkowe: administracja, prawo lub kierunki pokrewne
  • dobra znajomość pakietu Office i wysokie kompetencje językowe
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • postawa proaktywna - umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań
  • odpowiedzialność, sumienność
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe godziny pracy od 08:00-16:00
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania