Sprzedawca w branży spożywczej


2024-03-30


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy


Łęczyca

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Sprzedawca w branży spożywczej
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/24/0176
OBOWIĄZKI:
1. Obsługa klientów, 2. Dokonywanie bieżących kontroli art. spożywczych, 3. Uzupelnianie asortymentu sprzedawanych towarów, 4. Obsługa kasy fiskalnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łęczyca


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Sprzedawca w branży przemysłowej

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Miasto: Pęczniew

przygotowywanie towaru do wysyłki, aktualizowanie aukcji sprzedażowejprzyjmowanie zwrotów i reklamacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej

Sprzedawca w branży przemysłowej

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Miasto: Pęczniew

przygotowywanie towaru do wysyłki, aktualizowanie aukcji sprzedażowejprzyjmowanie zwrotów i reklamacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Więcej

Sprzedawca-zaopatrzeniowiec

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Zgierz

sprzedaż produktów oferowanych w punkcie sprzedazy, obsługa nabywców,realizacjazamówień,przyjmowanie reklamacji, zapewnieniebieżącej dostawy towaru,, dostawa artykułow motoryzacyjnych do...

Więcej