Sprzedawca w branży spożywczej


2024-04-20


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy


Łęczyca

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Sprzedawca w branży spożywczej
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/24/0177
OBOWIĄZKI:
1. Obsługa klientów, 2. Dokonywanie bieżących kontroli art. spożywczych, 3. Uzupelnianie asortymentu sprzedawanych towarów, 4. Obsługa kasy fiskalnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łęczyca


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Doradca / Doradczyni klienta

dzisiaj

Firma: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Miasto: Łódź, Port

Jakie zadania na Ciebie czekają? sprzedaż produktów i usług w swoim sektorze, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby klientów; realizacja i monitorowanie procesów zamówień klientów; dbanie...

Więcej

Sprzedawca

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Miasto: Piła (pow. poddębicki, gm. Zadzim), Piła

Sprzedaż lodów, kawy, shake i deserów lodowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne: Wykształcenie minimum gimnazjalne, mile widziana książeczka sanepidowska.

Więcej

Sprzedawca

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Miasto: Wieluń

Pozyskiwanie klientów i budowanie sieci sprzedaży.Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych.Obsługa systemu sprzedażowego.Obsługa programów do wyszukiwania części...

Więcej