Starszy pracownik działu personalnego

2024-04-15

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1606
OBOWIĄZKI:
- administrowanie sprawami pracowniczymi- wsparcie procesów rekrutacji i selekcji w języku francuskim - współtworzenie i realizacja strategii współpracy- umowa o pracę na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: francuski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

umiejętności interpersonalneznajomość technik motywacyjnychznajomość technik zarządzaniaznajomość prawa pracy

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi